100_OCZYSZCZENIE WŁOSÓW

Wbrew pozorom męskie włosy wymagają większej troski od kobiecych. Bo to mężczyźni poprzez uwarunkowania genetyczne, metabolizm i nie zawsze najlepsze nawyki najlepsze nawyki życiowe, są bardziej narażeni na utratę włosów. Dlatego tak ważne jest odpowiednie ich oczyszczenie. Utrzymanie w czystości cebulek włosa, pozbycie się nadmiaru sebum ze skóry głowy, regularne przywracanie równowagi włosom i skórze, są warunkiem koniecznym do tego, by mężczyzna mógł długo cieszyć się swoją fryzurą.

no. 101

NORMALIZUJĄCY SZAMPON NA CO DZIEŃ

101.jpg

IDEALNY DO REGULARNEGO, CODZIENNEGO UŻYTKU.

ZAWIERA DELIKATNE ŚRODKU POWIERZCHNIOWO CZYNNE BEZ SLES.

SPOSÓB UŻYCIA:

APLIKUJ NA WILGOTNE WŁOSY I WMASUJ. POZOSTAW NA KILKA CHWIL, ABY UZYSKAĆ POCZUCIE ŚWIEŻOŚCI, A NASTĘPNIE SPŁUCZ. POWTÓRZ CZYNNOŚĆ W RAZIE POTRZEBY, PO CZYM PRZYSTĄP DO NAŁOŻENIA ODŻYWKI

no. 102

SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY I REGULUJĄCY WYDZIELANIE SEBUM

102.jpg

ZWALCZA POWSTAWANIE ŁUPIEŻU, A TAKŻE REDUKUJE NADMIAR ŁOJU PRZYWRACAJĄC RÓWNOWAGĘ SKÓRZE GŁOWY I WŁOSOM. ZAWIERA DELIKATNE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE. NIE ZAWIERA SLES.

SPOSÓB UŻYCIA:

NAŁÓŻ NA WILGOTNE WŁOSY I WMASUJ. POZOSTAW NA KILKA CHWIL, ABY WZMOCNIĆ DZIAŁANIE, A NASTĘPNIE SPŁUCZ. W RAZIE KONIECZNOŚCI POWTÓRZ CZYNNOŚĆ.

no. 103

SZAMPON NAWILŻAJĄCY

103.jpg

DELIKATNIE OCZYSZCZA WŁOSY, NADAJĄC IM MIĘKKOŚĆ I ODŻYWIAJĄC. ZAWIERA DELIKATNE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE. NIE ZAWIERA SLES.

SPOSÓB UŻYCIA:

NAŁÓŻ NA WILGOTNE WŁOSY I WMASUJ. SPŁUCZ, A W RAZIE KONIECZNOŚCI POWTÓRZ CZYNNOŚĆ. UŻYJ ODŻYWKI DLA ZWIĘKSZENIA MIĘKKOŚCI WŁOSÓW I PODATNOŚCI NA UKŁADANIE.

no. 104

SZAMPON DO WŁOSÓW SIWYCH, BIAŁYCH I ROZJAŚNIANYCH

104.jpg

ZAWIERA DELIKATNE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE BEZ SLES, WZBOGACONE O NIEBIESKO-FIOLETOWE PIGMENTY, KTÓRE NEUTRALIZUJĄ ZŁOTE ODCIENIE.

SPOSÓB UŻYCIA:

STOSUJ NA WILGOTNE WŁOSY I SPIEŃ. POZOSTAW NA KILKA CHWIL, A NASTĘPNIE SPŁUCZ. W RAZIE POTRZEBY POWTÓRZ CZYNNOŚĆ.

no. 105

SZAMPON STYMULUJĄCY

105.jpg

ORZEŹWIAJĄCY SZAMPON PRZECIWKO WYPADANIU WŁOSÓW. OCZYSZCZA DELIKATNE WŁOSY JEDNOCZEŚNIE UTRZYMUJĄC RÓWNOWAGĘ WŁOSÓW ORAZ SKÓRY GŁOWY.

SPOSÓB UŻYCIA:

APLIKUJ NA WILGOTNE WŁOSY A NASTĘPNIE SPIEŃ.SPŁUCZ I POWTÓRZ W RAZIE POTRZEBY. ABY UZYSKAĆ BARDZIEJ KOMPLETNE I SYNERGICZNE DZIAŁANIE WZMACNIAJĄCE, NALEŻY PRZYJŚĆ DO OPCJI NO. 205 ZABIEG WZMACNIAJĄCY.