200_ODŻYWIENIE WŁOSÓW

Nakładanie odżywki po umyciu włosów jest czynnością tak samo męską, co kobiecą. Tylko w ten sposób można uchronić włosy przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, a jednocześnie dodać im miękkości, nawilżyć je, nada zdrowego wyglądu. Odżywka pomaga również zapanować nad włosami, ułatwia ich układanie i późniejszą stylizację.

ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA

WYKAZUJE DZIAŁANIE NAWILŻAJĄCE, TONIZUJĄCE I WZMACNIAJĄCE NA SKÓRĘ GŁOWY I WŁOSY. DODAJE WŁOSOM MIĘKKOŚCI, A ZARAZEM SIŁY.

SPOSÓB UŻYCIA:

NAŁÓŻ NA WYSUSZONE RĘCZNIKIEM WŁOSY. WMASUJ W SKÓRĘ GŁOWY I WŁOSY. POZOSTAW NA KILKA CHWIL, PO CZYM DOKŁADNIE SPŁUCZ.

KOMPLETNA ODŻYWKA BEZ SPŁUKIWANIA

TO UNIKATOWY PRODUKT ZE WZGLĘDU NA BOGACTWO DOBROCZYNNYCH WŁAŚCIWOŚCI PRZY ZASTOSOWANIU ZALEDWIE KILKU KROPLI. NAWILŻA I ODŻYWIA WŁOSY, ZAPEWNIAJĄC IM OCHRONĘ ORAZ NATURALNĄ KONTROLĘ. ZALECANY RÓWNIEŻ DO STOSOWANIA NA BRODĘ.

SPOSÓB UŻYCIA:

NAŁÓŻ NA DŁONIE UMIARKOWANĄ, ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ PRODUKTU, UZALEŻNIONĄ OD DŁUGOŚCI I GRUBOŚCI WŁOSA. APLIKUJ BEZPOŚREDNIO NA CZYSTE, OSUSZONE RĘCZNIKIEM WŁOSY, W TRAKCIE MASOWANIA POZBYWAJĄC SIĘ NADMIARU WODY. NIE SPŁUKUJ, PRZYSTĄP DO STYLIZACJI WŁOSÓW.

STYMULUJĄCE AMPUŁKI

WYNALEZIONY ORAZ PRZEBADANY ABY ZAPOBIEGAĆ ORAZ PRZECIWDZIAŁAĆ NADMIERNEMU WYPADANIU WŁOSÓW. WZMACNIA MIKROKRĄŻENIE, CHRONIĄC ORAZ WZMACNIAJĄC WŁOSY OD CEBULKI, POMAGAJĄC ODZYSKAĆ ZDROWIE WŁOSA ORAZ JEGO CYKL ŻYCIA.

SPOSÓB UŻYCIA:

ROZPROWADŹ RÓWNOMIERNIE NA CZYSTEJ SKÓRZE GŁOWY I MASUJ UCISKAJĄC DELIKATNIE OPUSZKAMI PALCÓW. NIE SPŁUKUJ.

logo-dark.png
StacyAnnBrands.png
MEGAN%20STUDIO%20logotyp_edited.png
davidx_edited.png
MEGAN%20STUDIO%20Sygnet_edited.png