300_STYLIZACJA WŁOSÓW

Różne stylizacje i różne włosy wymagają odpowiednich produktów. Odpowiednich, czyli takich, które pozwalają osiągnąć zamierzony efekt w prosty i trwały sposób. Co więcej, produktów które zadbają również o włókno włosa, wzmacniając i chroniąc je, dzięki zawartych w nich aktywnym składnikom pochodzenia naturalnego. A dobra prezencja? Jest zdecydowanie męska!

no. 301

PASTA MATUJĄCA

301 (1).jpg

DODAJE DEFINICJI, ZAPEWNIA LEPSZĄ KONTROLĘ ORAZ TRWAŁOŚĆ STYLIZACJI I MATOWE WYKOŃCZENIE.

SPOSÓB UŻYCIA:

POBIERZ NIEWIELKĄ ILOŚĆ PRODUKTU, ROZSMARUJ JĄ W DŁONIACH, A NASTĘPNIE WMASUJ WE WŁOSY DOKONUJĄC POŻĄDANEJ STYLIZACJI.

no. 302

GLINKA DO WŁOSÓW

302.jpg

UMOŻLIWIA ŁATWĄ STYLIZACJĘ WŁOSÓW ORAZ NADANIE WYMARZONEGO KSZTAŁTU Z DOSKONAŁYM MATOWYM WYKOŃCZENIEM. DZIĘKI ZAWARTOŚCI ŻYWICY WZMACNIA STRUKTURĘ I DODAJE OBJĘTOŚCI NAWET RZADKIM WŁOSOM.

SPOSÓB UŻYCIA:

POBIERZ UMIARKOWANĄ ILOŚĆ PRODUKTU, ROZMASUJ W DŁONIACH, ABY OGRZAĆ I UŁATWIĆ ROZPROWADZENIE NA WŁOSACH. WMASUJ W SUCHE WŁOSY, DOKONUJĄC POŻĄDANEJ STYLIZACJI.

no. 303

WOSK DO MODELOWANIA WŁOSÓW

303.jpg

POZWALA UZYSKAĆ POŻĄDANĄ FRYZURĄ, A MOCNY STOPIEŃ UTRWALENIA ZAPEWNI NIENAGANNY WYGLĄD PRZEZ WIELE GODZIN. FRYZURA ZYSKUJE ZDECYDOWANY CHARAKTER, ZACHOWUJĄC JEDNOCZEŚNIE ELASTYCZNOŚĆ. WOSK NIE JEST TŁUSTY, ROZPUSZCZA SIĘ W WODZIE. ZE WZGLĘDU NA SKŁAD UMOŻLIWIA WIELOKROTNE UKŁADANIE WŁOSÓW.

SPOSÓB UŻYCIA:

WMASUJ UMIARKOWANĄ ILOŚĆ PRODUKTU NA WYSUSZONE RĘCZNIKIEM LUB SUCHE WŁOSY, A NASTĘPNIE UTWÓRZ POŻĄDANĄ STYLIZACJĘ. DLA PONOWNEGO  UKSZTAŁTOWANIA FRYZURY W CIĄGU DNIA, WYSTARCZY ZWILŻYĆ DŁONIE I PRZECZESAĆ NIMI WŁOSY.

no. 304

ŻEL O MOCNYM UTRWALENIU

304.jpg

NADAJE POŁYSK I KONTROLĘ KAŻDEMU RODZAJOWI WŁOSÓW. UMOŻLIWIA TWORZENIE POŻĄDANEJ STYLIZACJI I ZAPEWNIA JEJ DŁUGOTRWAŁE UTRWALENIE - FRYZURA POZOSTANIE W IDEALNYM STANIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ. REZULTATEM JEST MAKSYMALNY POŁYSK I EFEKT MOKREGO WYGLĄDU.

SPOSÓB UŻYCIA:

ROZPROWADŹ RÓWNOMIERNIE NA WYSUSZONE RĘCZNIKIEM LUB SUCHE WŁOSY, A NASTĘPNIE UKSZTAŁTUJ POŻĄDANĄ STYLIZACJĘ. DLA PONOWNEGO UKSZTAŁTOWANIA FRYZURY, WYSTARCZY ZWILŻYĆ DŁONIE I PRZECZESAĆ NIMI WŁOSY.

no. 305

SPRAY NADAJĄCY OBJĘTOŚCI

305.jpg

ZAPEWNIA WŁOSOM OBJĘTOŚĆ, KONTROLĘ I DELIKATNE UTRWALENIE.

SPOSÓB UŻYCIA:

ROZPYLAJ NA WILGOTNE WŁOSY, PO CZYM POZOSTAW JE DO WYSCHNIĘCIA LUB WYSUSZ PRZY POMOCY SUSZARKI.

no. 306

LAKIER DO WŁOSÓW

306.jpg

ZAPEWNIA DOSKONAŁĄ KONTROLĘ, NADAJE FRYZURZE POŻĄDANY KSZTAŁT, JAK RÓWNIEŻ DŁUGOTRWAŁE UTRWALENIE.

SPOSÓB UŻYCIA:

ROZPYLAJ LAKIER NA SUCHYCH WŁOSACH, ABY UTRWALIĆ UTWORZONY KSZTAŁT.

no. 307

ŻEL KAMUFLUJĄCY

307.jpg

DAJE DELIKATNY I TYMCZASOWY EFEKT POKRYCIA, UMOŻLIWIAJĄCY DYSKRETNE ZAKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW CZARNYM PIGMENTEM, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W FORMULE PRODUKTU. DAJE RÓWNIEŻ OBJĘTOŚĆ WŁOSOM I ŚREDNIE UTRZYMANIE FRYZURY.

SPOSÓB UŻYCIA:

ROZPROWADŹ RÓWNOMIERNIE NA CZYSTE WILGOTNE LUB SUCHE WŁOSY I STYLIZUJ ZGODNIE Z POTRZEBAMI. ŁATWO USUWA SIĘ Z RĄK I WŁOSÓW POPRZEZ OCZYSZCZENIE. UNIKAĆ KONTAKTU ZE SKÓRĄ I UBRANIEM.