400_KOSMETYKI DO GOLENIA

Rytuał golenia - symbol męskości, oznaka wejścia w dorosłość. Towarzyszy mężczyźnie przez całe jego życie. Z czasem każdy wypracowuje swój własny styl, indywidualne gesty, próbuje eksperymentuje, zmienia. Gładka skóra, zarost, broda, wąsy - wymagają opanowania innej techniki zabiegu.

Golenie to bardzo osobisty aspekt w życiu każdego mężczyzny. Produkty DEPOT odpowiadają wszystkim potrzebom w trakcie poszczególnych etapów tego procesu. Od płynów przed goleniem i po goleniu, poprzez żele nawilżające lub zmiękczające, aż po wyspecjalizowane kosmetyki, zapewniające uczucie komfortu w czasie golenia i świeżości po nim.

OCHRONNY KREM PRZED / PO GOLENIU

PRZYGOTOWUJE, KONSERWUJE I CHRONI SKÓRĘ PRZED GOLENIEM. ZALECANY RÓWNIEŻ DO STOSOWANIA PO GOLENIU, W ZWIĄZKU Z JEGO ZMIĘKCZAJĄCYM, KOJĄCYM I ORZEŹWIAJĄCYM DZIAŁANIEM. IDEALNY DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY, NAWET TEJ NAJBARDZIEJ WRAŻLIWEJ, A TAKŻE DLA KAŻDEGO RODZAJU BRODY.

SPOSÓB UŻYCIA:

JAKO KREM PRZED GOLENIEM - NAŁÓŻ NA SKÓRĘ I WMASUJ, A NASTĘPNIE KONTYNUUJ ZABIEG KORZYSTAJĄC Z KOSMETYKU DO GOLENIA. JAKO KREM PO GOLENIU - NANIEŚ NIEWIELKĄ ILOŚĆ NA SKÓRĘ I WMASOWUJ DO CAŁKOWITEGO WCHŁONIĘCIA.

ZMIĘKCZAJĄCY FLUID PRZED / PO GOLENIU

PRZYGOTOWUJE, KONSERWUJE I CHRONI SKÓRĘ PRZED GOLENIEM. ZALECANY RÓWNIEŻ DO STOSOWANIA PO GOLENIU, W ZWIĄZKU Z JEGO ZMIĘKCZAJĄCYM, KOJĄCYM I ORZEŹWIAJĄCYM DZIAŁANIEM. ŁATWO SIĘ WCHŁANIA. IDEALNY DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY I BRODY.

SPOSÓB UŻYCIA:

PRZED GOLENIEM - NAŁÓŻ NA SKÓRĘ I WMASUJ, A NASTĘPNIE KONTYNUUJ ZABIEG PRZY UŻYCIU WŁAŚCIWEGO KOSMETYKU DO GOLENIA. PO GOLENIU - NAŁÓŻ NA SKÓRĘ I WMASUJ.

OLEJEK PRZED GOLENIEM LUB ZMIĘKCZAJĄCY BRODĘ

KOMPOZYCJA OLEJKÓW ROŚLINNYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI. STOSOWANY JAKO PRODUKT PRZED GOLENIEM ZMIĘKCZAJĄCY SKÓRĘ I BRODĘ, A JAKO ŚRODEK ZMIĘKCZAJĄCY ZAPEWNIA ŁATWE FORMOWANIE BRODY, NADAJE POŁYSK I NIE PRZETŁUSZCZA. ELIMINUJE NIEPRZYJEMNY ZAPACH POTU I POŻYWIENIA, SPRZYJA WYDŁUŻENIU BRODY.

SPOSÓB UŻYCIA:

NAŁÓŻ KILKA KROPLI NA TWARZ PRZED ROZPOCZĘCIEM GOLENIA ABY NAWILŻYĆ I ZMIĘKCZYĆ ZAROST I ZAPOBIEC PODRAŻNIENIOM, A NASTĘPNIE UŻYJ POŻĄDANEGO KOSMETYKU DO GOLENIA. W CELU ZMIĘKCZENIA NAŁÓŻ NA DŁONIE KILKA KROPLI A NASTĘPNIE WMASUJ.

ŁAGODZĄCE MYDŁO DO GOLENIA (NAKŁADANE PĘDZLEM)

ZMIĘKCZA, NAWILŻA I ODŚWIEŻA SKÓRĘ. PRZEKSZTAŁCA SIĘ W AKSAMITNĄ PIANKĘ UŁATWIAJĄCĄ GOLENIE, ZAPEWNIA PRZYJEMNE ODCZUCIE ŚWIEŻOŚCI, POZWALA NA PRECYZYJNE USUWANIE ZAROSTU ORAZ ZAPOBIEGA TYPOWYM PO GOLENIU ZACZERWIENIENIOM SKÓRY.

SPOSÓB UŻYCIA:

ZWILŻ PĘDZEL, NAJLEPIEJ CIEPŁĄ WODĄ, PO CZYM USUŃ JEJ NADMIAR.

A. NAŁÓŻ ILOŚĆ KREMU PO OBU STRONACH TWARZY, WMASUJ GO ZA POMOCĄ PĘDZLA KOLISTYMI RUCHAMI, PRZYSTĄP DO GOLENIA.

B.NANIEŚ NIEWIELKĄ ILOŚĆ PRODUKTU DO MISECZKI, A NASTĘPNIE KOLISTYMI RUCHAMI PĘDZLA WYRÓB PIANĘ. NAŁÓŻ PIANĘ NA TWARZ I PRZYSTĄP DO GOLENIA ZAROSTU.

NAWILŻAJĄCY KREM DO GOLENIA (NAKŁADANY BEZ PĘDZLA)

ZAPEWNIA PŁYNNY, ŁAGODNY PROCES GOLENIA. POZOSTAWIA SKÓRĘ GŁADKĄ, NAWILŻONĄ I ŚWIEŻĄ. JEGO UNIKATOWA FORMUŁA ZAPEWNIA OCHRONĘ SKÓRY ZAPOBIEGAJĄC ZACZERWIENIENIOM I PODRAŻNIENIOM. UMOŻLIWIA PRZYWRÓCENIE POWŁOKI HYDROLIPIDOWEJ PO GOLENIU POZOSTAWIAJĄC SKÓRĘ STONOWANĄ I ELASTYCZNĄ.

SPOSÓB UŻYCIA:

ZWILŻ TWARZ CIEPŁĄ WODĄ, A NASTĘPNIE ROZPROWADŹ KREM DO GOLENIA OKRĘŻNYMI RUCHAMI PO ZAROŚCIE DO UZYSKANIA JEDNOLITEJ POWŁOKI. PRZYSTĄP DO PROCESU GOLENIA. NA KONIEC OPŁUCZ TWARZ I ZASTOSUJ KOSMETYK PO GOLENIU.

TRANSPARENTNY ŻEL DO GOLENIA

UMOŻLIWIA TWORZENIE W SZYBKI I PRECYZYJNY SPOSÓB LINII, DETALI, ZARYSÓW FRYZURY, BRODY, WĄSÓW I BRÓDEK, ZAPEWNIAJĄC DOSKONAŁY REZULTAT. MOŻE BYĆ STOSOWANY RÓWNIEŻ Z GOLARKAMI ELEKTRYCZNYMI. UŁATWIA POŚLIZG MASZYNKI I POZOSTAWIA SKÓRĘ MIĘKKĄ I ŚWIEŻĄ.

SPOSÓB UŻYCIA:

ZWILŻ TWARZ CIEPŁĄ WODĄ I ROZPROWADŹ PRODUKT NA POWIERZCHNI PRZEZNACZONEJ DO GOLENIA. PRZYSTĄP DO GOLENIA. NA KONIEC OPŁUCZ WARZ I ZASTOSUJ KOSMETYK PO GOLENIU.

REGENERUJĄCY PŁYN PO GOLENIU

DELIKATNIE NA BAZIE ALKOHOLU POBUDZA, ZAPEWNIA ŚWIEŻOŚĆ, NAWILŻENIE I DŁUGOTRWAŁY EFEKT ODNOWY BIOLOGICZNEJ.

SPOSÓB UŻYCIA:

APLIKUJ POPRZEZ LEKKIE WKLEPYWANIE PRODUKTU NA CAŁKOWICIE SUCHĄ TWARZ PO GOLENIU, BĄDŹ W RAZIE POTRZEBY KIEDYKOLWIEK W CIĄGU DNIA.

NAWILŻAJĄCY BALSAM PO GOLENIU

SPECJALNIE OPRACOWANY DLA KAŻDEGO, NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO RODZAJU SKÓRY. ŁAGODZI I KOI ZACZERWIENIENIA SPOWODOWANE GOLENIEM, JEDNOCZEŚNIE NAWILŻAJĄC SKÓRĘ. ZAPEWNIA TWARZY KOMFORT I ELASTYCZNOŚĆ BEZ UCZUCIA ŚWIĄDU. RÓWNOWAŻY NEGATYWNY WPŁYW MASZYNKI NA SKÓRĘ TWARZY.

SPOSÓB UŻYCIA:

STOSUJ PO ZAKOŃCZENIU GOLENIA NA CZYSTĄ I SUCHĄ SKÓRĘ TWARZY ORAZ SZYI.

KAMIEŃ AŁUNU PO GOLENIU

TO DOSKONAŁY KOSMETYK DO STOSOWANIA PO GOLENIU, JAK CHOĆBY DO TAMOWANIA DROBNYCH KRWAWIEŃ Z RADEK PO ZACIĘCIACH, DZIĘKI JEGO WŁAŚCIWOŚCIOM ŚCIĄGAJĄCYM I HEMOSTATYCZNYM. TEN NATURALNY MINERAŁ JEST RÓWNIEŻ STOSOWANY JAKO KOSMETYK HIPOALERGICZNY.

SPOSÓB UŻYCIA:

ZWILŻ SKÓRĘ ZIMNĄ WODĄ I DELIKATNIE POCIERAJ KAMIEŃ AŁUNU PO OGOLONEJ POWIERZCHNI. POZOSTAW NA KILKA SEKUND, A NASTĘPNIE LEKKO PRZEMYJ TWARZ CIEPŁĄ WODĄ. DLA ZAPEWNIENIA NAJLEPSZEJ KONSERWACJI KAMIENIA AŁUNU OSUSZ GO PO UŻYCIU.

AŁUN W SZTYFCIE NA SKALECZENIA PO GOLENIU

TAMUJE DROBNE KRWAWIENIA I DEZYNFEKUJE SKALECZENIA, CO CZYNI GO NIEZASTĄPIONYM KOSMETYKIEM DO STOSOWANIA W TRAKCIE PROCESU GOLENIA. SKŁADA SIĘ Z DWÓCH MINERAŁÓW O WŁAŚCIWOŚCIACH ŚCIĄGAJĄCYCH, ZAPEWNIAJĄCYCH EFEKT HEMOSTATYCZNY.

SPOSÓB UŻYCIA:

ZWILŻ KOŃCÓWKĘ SZTYFTU, PO CZYM APLIKUJ BEZPOŚREDNIO NA PODRAŻNIONYM OBSZARZE, LEKKO NACISKAJĄC. POWTÓRZ W RAZIE POTRZEBY. DLA ZAPEWNIENIA NAJLEPSZEJ KONSERWACJI, PRZEPŁUCZ I WYSUSZ SZTYFT PO KAŻDYM UŻYCIU.

logo-dark.png
StacyAnnBrands.png
MEGAN%20STUDIO%20logotyp_edited.png
davidx_edited.png
MEGAN%20STUDIO%20Sygnet_edited.png