500_KOSMETYKI DO BRODY I WĄSÓW

Od wieków broda coś znaczy. Była symbolem godności, mądrości, elegancji, snobizmu czy odwagi. Zawsze świadczyła o silnej osobowości noszącemu brodę mężczyzny.

 

Ale broda nawet ta pozornie nieuporządkowana, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Zarost miękki, pachnący, odpowiednio wystylizowany, dowodzi kultury i pozycji społecznej mężczyzny. Pokazuje też, że dla mężczyzny jest ona czymś więcej, niż po prostu zarostem.

no. 501

OCZYSZCZAJĄCY I NAWILŻAJĄCY SZAMPON DO BRODY

501.jpg

ZAWIERA DELIKATNE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE BEZ SLES. OCZYSZCZA I NAWILŻA ZAROST, POMAGAJĄC JEDNOCZEŚNIE ODPOWIEDNIO UTRZYMAĆ BRODĘ. ZALECANY DO CODZIENNEGO UŻYTKU.

SPOSÓB UŻYCIA:

APLIKUJ NA MOKRĄ BRODĘ, A NASTĘPNIE WMASUJ I DOBRZE SPŁUCZ. ABY DODAĆ MIĘKKOŚCI I KONTROLI, ZASTOSUJ PRODUKT no. 202, BĄDŹ no. 502.

no. 502

MASŁO DO BRODY I WĄSÓW

502 (1).jpg

ZRÓWNOWAŻONA, NATURALNA KOMPOZYCJA ZAPEWNIAJĄCA DELIKATNEMU ZAROSTOWI WŁAŚCIWE ODŻYWIENIE, ZMIĘKCZENIE I OCHRONĘ, JAK RÓWNIEŻ POŁYSK.

SPOSÓB UŻYCIA:

POBIERZ NIEWIELKĄ ILOŚĆ PRODUKTU, ROZMASUJ W DŁONIACH, PO CZYM DOKŁADNIE WMASUJ W BRODĘ LUB WĄSY.

no. 503

WOSK DO WĄSÓW

503.jpg

NADAJE WĄSOM MIĘKKOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ ORAZ ZAPEWNIA KONTROLĘ UMOŻLIWIAJĄCĄ MODELOWANIE I STYLIZACJĘ WĄSÓW. UMOŻLIWIA NIEOGRANICZONĄ EKSPRESJĘ PRZY WYKORZYSTANIU INDYWIDUALNEJ KREATYWNOŚCI.

SPOSÓB UŻYCIA:

ROZMASUJ NIEWIELKĄ ILOŚĆ PRODUKTU PRZY POMOCY OPUSZKÓW PALCÓW. NAŁÓŻ NA WĄSY, PRZECZESZ I UTWÓRZ POŻĄDANĄ STYLIZACJĘ.

no. 504

ŚCIERECZKI OCZYSZCZAJĄCE DO WĄSÓW I BRODY

504.jpg

ZAWSZE POD RĘKĄ, ZAPEWNIAJĄ NATYCHMIASTOWĄ HIGIENĘ I ELEGANCJĘ MĘSKIEGO ZAROSTU. POZOSTAWIAJĄ WĄSY, BRODĘ I SKÓRĘ TWARZY CZYSTYMI, MIĘKKIMI, ŚWIEŻYMI O PRZYJEMNYM ZAPACHU.

SPOSÓB UŻYCIA:

WYJMIJ CHUSTECZKĘ I PRZETRZYJ NIĄ DELIKATNIE CAŁĄ POWIERZCHNIĘ BRODY I WĄSÓW. UNIKAJ STOSOWANIA NA USZKODZONĄ, PODRAŻNIONĄ SKÓRĘ.

no. 505

ODŻYWCZY OLEJEK DO BRODY

505.jpg

ODŻYWIA, NADAJE KONTROLĘ NAD ZAROSTEM I POŁYSK, DODATKOWO SPRAWIAJĄC ŻE BRODA ZYSKUJE NIEPOWTARZALNY ZAPACH. ŁATWO SIĘ WCHŁANIA, CHRONI INTEGRALNOŚĆ BRODY. ZALECANY DO ROZCZESYWANIA I ZMIĘKCZANIA BRODY. ZAWSZE NAKŁADAJ PRZED ROZCZESYWANIEM, SZCZEGÓLNIE NA ŚREDNIEJ I DŁUGIEJ BRODZIE, ABY UNIKNĄĆ PĘKNIĘCIA WŁOSÓW.

SPOSÓB UŻYCIA:

NAŁÓŻ KILKA KROPLI NA DŁONIE, WMASUJ W BRODĘ I WĄSY WE WSZYSTKICH KIERUNKACH. WYCZESZ DOBRZE POPRAWIAJĄC ROZPROWADZENIE PRODUKTU. POTWÓRZ APLIKACJĘ W RAZIE POTRZEBY.