600_PIELĘGNACJA CIAŁA

Prysznic, mycie rąk - to proste zabiegi służące nie tylko oczyszczeniu skóry. Kąpiel to również odpowiedni czas, by o skórę zadbać - nawilżyć, odżywić, nadać jej delikatnej nuty zapachowej. To także moment relaksu przed lub po trudnym dniu, zebraniu myśli i regeneracji sił.

A silny uścisk zadbaną dłonią świadczy o tym, że podający ją jest osobą zdecydowaną, dobrze znającą swoją prawdziwą wartość.

OCZYSZCZAJĄCY ŻEL DO CIAŁA

DELIKATNY ŻEL MYJĄCY DO CIAŁA, OCZYSZCZA POZOSTAWIAJĄC PRZYJEMNY ZAPACH NA SKÓRZE.

SPOSÓB UŻYCIA:

DO KĄPIELI - WLEJ DO WANNY KILKA ŁYŻEK PRODUKTU I NAPEŁNIJ WODĄ. POD PRYSZNIC - WYLAĆ NA WILGOTNĄ GĄBKĘ LUB BEZPOŚREDNIO NA CIAŁO I DOBRZE SPIENIĆ, A NASTĘPNIE SPŁUKAĆ.

PŁYNNE MYDŁO DO RĄK

MYDŁO DO RĄK W PŁYNIE, DELIKATNIE OCZYSZCZA POZOSTAWIAJĄC PRZYJEMNY ZAPACH NA SKÓRZE. WZBOGACONY O GLICERYNĘ I SORBITOL WSPOMAGAJĄCY NAWILŻENIE, WIELOFUNKCYJNY KOMPLEKS BOTANICZNY I MENTOL DZIAŁAJĄ ODŚWIEŻAJĄCO I ŁAGODZĄCO

SPOSÓB UŻYCIA:

ZAAPLIKUJ NIEWIELKĄ ILOŚĆ NA WILGOTNE RĘCE, A NASTĘPNIE SPIEŃ I SPŁUCZ.

NAWILŻAJĄCY LOTION DO RĄK

BALSAM DO RĄK, ODŻYWIA, NAWILŻA I CHRONI SKÓRĘ DŁONI DZIĘKI WIELU AKTYWNYM SKŁADNIKOM: MASŁO SHEA, OLEJ RYŻOWY, OLEJE ARGANOWE I JOJOBA, GLICERYNĘ, WITAMINY I WIELOFUNKCYJNY KOMPLEKS BOTANICZNY. POZOSTAWIA PRZYJEMNY ZAPACH.

SPOSÓB UŻYCIA:

ZASTOSUJ W RAZIE POTRZEBY, WMASOWUJĄC W SKÓRĘ AŻ DO WCHŁONIĘCIA.

logo-dark.png
StacyAnnBrands.png
MEGAN%20STUDIO%20logotyp_edited.png
davidx_edited.png
MEGAN%20STUDIO%20Sygnet_edited.png