Age benefit
& moisturizing

Zwykle na myśl o starzeniu się i oznakach upływającego czasu zastanawiamy się, jak uchronić przed tym twarz. Rzadko kiedy bierzemy jednak pod uwagę, że nasza skóra głowy i włosy także się starzeją. Zazwyczaj jest to spowodowane brakiem odpowiedniego nawilżenia - przypadłości w jednakowym stopniu występującej w przypadku włosów po częstych zabiegach koloryzacji, jak i naturalnych.

W praktyce włosy mogą być uszkodzone nie tylko na skutek procesu starzenia się, lecz również w wyniku czynników zewnętrznych, jak np. zanieczyszczenia atmosferyczne, zabiegi chemiczne, czy suszenie, które osłabiają włosy powodując ich matowienie i brak witalności, zwłaszcza na końcach.

Odwodnieniu, a także starzeniu się skóry głowy i włosów można zapobiegać oraz przeciwdziałać dzięki regularnemu stosowaniu produktów linii age benefit & moisturizing. To rozwiązania zawierające kwas hialuronowy, nawilżające składniki aktywne, proteiny, olejki odżywcze, antyoksydacyjne ekstrakty roślinne, jak również filtr UV dla właściwego nawodnienia, ochrony i odżywienia skóry głowy oraz włosow.

Zestaw zawiera

  • Szampon do włosów siwych, białych i rozjaśnionych

  • Szampon nawilżający do włosów farbowanych lub delikatnie suchych

  • Odżywkę nawilżającą do włosów farbowanych lub delikatnie suchych

  • Preparat wygładzający łuskę włosa bez spłukiwania

age.jpg

Szampon whitness to delikatna formuła pozbawiona SLS i SLES, która łagodnie oczyszcza zapewniając precyzyjne działanie. Zawiera niebiesko-fioletowe pigmenty, neutralizujące złociste lub miedziane odcienie, kwas hialuronowy, filtr UV, proteiny oraz starannie dobrane aktywne składniki roślinne o właściwościach nawilżających, kondycjonujących, ochronnych i antyoksydacyjnych.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na wilgotnej skórze głowy i delikatnie spień. W zależności od stopnia porowatości włosów pozostaw na ok. 1-5 minut, aby umożliwić działanie składnikom aktywnym, a następnie spłucz. W przypadku bardzo porowatych włosów unikaj pozostawiania produktu. W razie konieczności powtórz czynność.

Szampon nawilżający to bogata w substancje czynne formułą pozbawiona SLS i SLES, która delikatnie oczyszcza zapewniając precyzyjne działanie. Zawiera kwas hialuronowy, nawilżające składniki aktywne, proteiny, filtr UV oraz starannie dobrane aktywne skłądniki roślinne o właściwościach nawilżających, kondycjonujących, ochronnych i antyoksydacyjnych.


Sposób użycia
Rozprowadź równomiernie na wilgotnej skórze głowy i delikatnie spień. Pozostaw na ok. 2-3 minuty, aby umożliwić działanie składników aktywnych, po czym spłucz. W razie konieczności powtórz czynność.

Odżywka oddziałująca szczególnie na trzon włosa, zapewniająca piękne, miękkie i pełne włosy. Preparat zawiera kwas hialuronowy, nawilżające składniki aktywne, proteiny, filtr UV oraz starannie dobrane składniki roślinne o właściwościach nawilżających, kondycjonujących, ochronnych i antyoksydacyjnych, Fryzura zyskuje połysk, miękkość, podatność na układanie oraz ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Sposób użycia:
Rozprowadź czystych, wilgotnych włosach. Masuj starannie po długości oraz na końcach, aby zwiększyć efektywność oddziaływania produktu. Pozostaw na ok. 2-3 minuty, a następnie spłucz.

Preparat oddziałujący szczególnie na trzon włosa. Przeciwdziała puszeniu się włosów, poprawa ich wygląd oraz zwiększa podatność na układanie. Zawiera silikony, kwas hialuronowy, nawilżające składniki aktywne, proteiny, filtr UV oraz starannie dobrane aktywne składniki roślinne o właściwościach nawilżających, kondycjonujących, ochronnych i antyoksydacyjnych.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na czystych, wilgotnych włosach, jednocześnie masując. Nie spłukuj, rozpocznij kształtowanie pożądanej stylizacji.