Calming

Skóra głowy może czasami stawać się wrażliwa i napięta, z widocznymi zaczerwieniami lub towarzyszącym świądem. W rezultacie włosy stają się słabe, matowe i naprężone, o mało atrakcyjnym, niezdrowym wyglądzie, co niewątpliwie przyczynia się do narastającego dyskomfortu ich posiadacza. 

Wyspecjalizowane produkty łagodzącej linii calming stworzono w celu oczyszczenia, ukojenia i przywrócenia równowagi skórze głowy w delikatny, niezwykle precyzyjny sposób. Mają ponadto orzeźwiający wpływ na trzon włosa, nadając mu witalność, miękkość oraz wyjątkowy połysk.

Preparaty wchodzące w skład niniejszej linii charakteryzują się dużym natężeniem soku z aloesu bogatego w antrachinon, proteiny, glikoproteiny i polisacharydy, zapewniającego nawilżenie, zwartość, elastyczność i wygładzenie wierzchnich warstw skóry. 

Zestaw zawiera

  • Łagodzący fluid do wrażliwej skóry głowy

  • Niezwykle delikatny szampon do wrażliwej skóry głowy

  • Łagodzący szampon do wrażliwej skóry głowy

  • Łagodzący żel do wrażliwej skóry głowy

43447167_537726376676295_239885301279463

Fluid zawiera formułę bogatą w naturalne składniki o właściwościach łagodzących, jak również mikroelementy oraz starannie dobrane ekstrakty roślinne o kojącym i zmiękczającym działaniu, przygotowujące skórę głowy do właściwego oczyszczenia.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na suchej skórze głowy, a następnie delikatnie masuj przez ok. 2-3 minuty. Nie spłukuj. Kontynuuj zabieg używając najwłaściwszego szamponu.

Delikatny szampon o właściwościach łagodzących w postaci pianki z praktycznym i wygodnym dozownikiem, przeznaczony dla podrażnionej skóry głowy i/lub częstego mycia. Pozbawiony SLS i SLES, delikatnie oczyszcza w niezwykle precyzyjny sposób. Formuła zawiera sok z aloesu - naturalny, wyjątkowo skuteczny kompleks łagodzący, jak również ekstrakty roślinne o właściwościach kojących i równoważących. Pozostawia fryzurę miękką i błyszczącą.

Sposób użycia
Rozprowadź równomiernie na wilgotnej skórze głowy i delikatnie spień. Pozostaw na 2-3 minuty, aby umożliwić działanie składników aktywnych, po czym spłucz. W razie konieczności powtórz czynność.

Szampon łagodzący zawiera formułę pozbawioną SLS i SLES, zapewnia delikatne, a zarazem precyzyjne oczyszczenie. Zawiera sok z aloesu - naturalny, wyjątkowo skuteczny kompleks łagodzący, jak również ekstrakty roślinne o działaniu łagodzącym i równoważącym, z przeznaczeniem dla wrażliwej skóry głowy. Nadaje fryzurze zdrowy połysk.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na suchej skórze głowy, a następnie delikatnie masuj przez ok. 2-3 minuty. Nie spłukuj. Kontynuuj zabieg używając najwłaściwszego szamponu.

Żel łagodzący - jego formuła charakteryzuje się wysoką zawartością aloesu - naturalnego i wyjątkowo skutecznego kompleksu łagodzącego, jak również starannie dobranych ekstraktów roślinnych o właściwościach łagodzących, nawilżających i równoważących, z przeznaczeniem dla wrażliwej skóry głowy. Aloes, bogaty w antrachinon, białka, glikoproteiny i długie cząsteczki polisacharydów, zapewnia jej zmiękczenie, odpowiednie nawilżenie, zawartość oraz elastyczność. Preparat łagodzi skórę głowy, jednocześnie redukując zaczerwienienie.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na skórze głowy i delikatnie masuj do momentu całkowitego wchłonięcia. Nie spłukuj, przystąp do kształtowania pożądanej stylizacji.