Dandruff

Łupież lub nadmierne łuszczenie się skóry głowy to zaburzenie, które nieleczone może stać się poważną chorobą skóry głowy. To często spotykana dolegliwość, zwyczajowo przybierająca jedną z dwóch możliwych form. Pierwszą jest łupież suchy, przejawiający się pojawieniem małych, białych, suchych łusek, które stają się widoczne po oderwaniu od skóry głowy. Drugą jest łupież tłusty lub łojotokowe zapalenie skóry, charakteryzujący się pojawieniem dużych żółtawych łusek przywierających do włosów i skóry głowy. Inne możliwe objawy to zaczerwienienie, stan zapalny lub świąd.

To przypadłość niezwykle powszechna, która u wielu ludzi powoduje zakłopotanie, poczucie wstydu, a nawet obniżenie samooceny. Z tego względu leczenie jego objawów jest niezwykle istotne także ze względów psychologicznych.

Zapobieganie łupieżowi jest możliwe i powinno być nieustanne u osób o zwiększonych predyspozycjach do jego występowania. Każdy produkt przeciwłupieżowy linii dandruff to skuteczne i zrównoważone rozwiązanie dla przywrócenia zdrowia włosom i skórze głowy, dostosowane do konkretnego nasilenia objawów dolegliwości łupieżowych.

Zestaw zawiera

  • Szampon głęboko oczyszczający w kremie

  • Szampon oczyszczający

44191143_541778802937719_128097447706833

Szampon w kremie o intensywnym działaniu, precyzyjnie zwalcza łupież, jednocześnie zapobiegając jego nawrotom. Skuteczny, a zarazem delikatny w działaniu, pozbawiony SLS i SLES, łagodnie oczyszcza skórę głowy. Zawiera naturalny, przeciwłupieżowy składnik aktywny, wsparty przez pirytionian cynku (efektywny, renomowany składnik przeciwłupieżowy), a także starannie dobrane ekstrakty roślinne o właściwościach oczyszczających i równoważących.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na wilgotnej skórze głowy, a następnie delikatnie masuj przez ok. 2-3 minuty, aby umożliwić działanie składników aktywnych, a następnie spłucz. W razie konieczności powtórz czynność.

Szampon skuteczny, a zarazem delikatny w działaniu, nie zawierający SLS i SLES, który łagodnie oczyszcza skórę głowy. Zawiera naturalny, przeciwłupieżowy składnik aktywny, wsparty przez pirytionian cynku (efektywny, renomowany składnik przeciwłupieżowy), a także starannie dobrane ekstrakty roślinne o właściwościach oczyszczających i równoważących.

Sposób użycia
Aplikuj równomiernie na czystą skórę głowy, a następnie masuj dla jednolitego rozprowadzenia odżywki. Nie spłukuj, rozpocznij stylizacje.