logo-home-big2.png

DEPOT Male Tools & Co. kultywuje tradycję pielęgnacji męskiego zarostu i włosów, oferując kompleksowe i zaawansowane rozwiązania. To wyrafinowane i proste zarazem konkretne produkty, tworzące kompletną serię pielęgnacyjną. To obowiązkowa pozycja dla każdego, kto pragnie prawdziwie dbać o swoją urodę.

DEPOT® to nowoczesne i zaawansowane, choć proste zarazem podejście do pielęgnacji dla mężczyzn. Na nieustannie zmieniającym się męskim rynku, wielu panów ponownie udaje się do barberów, aby skorzystać ze staroświeckich usług golenia, inni zwracają się do stylistów by uzyskać niesamowity wygląd lub najnowocześniejszą fryzurę, a kolejni poszukują kompleksowej odmiany. Oczekiwania wszystkich spełniają się w nowoczesnych salonach barberskich, które łączą w sobie przeszłość z teraźniejszością. Właśnie z tej idei wywodzi się DEPOT®.

DEPOT® oferuje pełną gamę kosmetyków, gotowych sprostać zmieniającym się wymaganiom męskiego rynku i dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. Wyspecjalizowane produkty o wysokiej jakości i silnej marce zostały stworzone dla wymagających profesjonalistów działających na rynku męskiej pielęgnacji.

DEPOT® The Male Tools & Co.
Linia ekskluzywnych produktów przeznaczona dla zadbanych współczesnych mężczyzn, która powstała w oparciu o oryginalne, tradycyjne receptury klasycznych męskich zabiegów pielęgnacyjnych, a następnie odświeżona w nowoczesny, wyrafinowany i zaawansowany sposób.

project_2.jpg
32.jpg
project_1.jpg
3.jpg

OCZYSZCZANIE WŁOSÓW

ODŻYWIENIE WŁOSÓW

STYLIZACJA WŁOSÓW

KOSMETYKI DO GOLENIA

KOSMETYKI DO BRODY I WĄSÓW

PIELĘGNACJA CIAŁA