Detoxifying

Włosy i skóra głowy są codziennie narażone na uszkodzenia spowodowane różnorodnymi czynnikami wewnętrznymi  i zewnętrznymi, co w konsekwencji może przyczynić się do ich osłabienia. Stres, zanieczyszczenie środowiska, jak również niezdrowy styl życia zwiększają gromadzenie się toksyn o wyjątkowo niekorzystnych dla włosów i skóry głowy. Toksyny wewnętrzne powstają na skutek nadmiernego lub niewłaściwego odżywiania, gnijących martwych komórek, które nie zostały w prawidłowy sposób usunięte, resztek leków itp., z kolej zewnętrzne wywołane są np. dymem tytoniowym, zanieczyszczeniem powietrza i wody.

Wszystkie powyższe czynniki mogą mieć negatywny wpływ na równowagę skóry głowy, będąc przyczyną powstawania wolnych rodników, różnorodnych zapaleń, dolegliwości skórnych oraz wypadania włosów. Łodygi włosów tracą zwartość, w wyniku czego stają się bardziej łamliwe i matowe.

Seria produktów detoksykacyjnych zawiera starannie dobrane ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, kwas mlekowy oraz naturalny ekstrakt z propolisu - składniki aktywne o właściwościach oczyszczających, antybakteryjnych i odtruwających, a zarazem wzmacniających, ściągających, przeciwutleniających i nawilżających, które pomagają zapobiegać, a także przeciwdziałać wpływowi negatywnych czynników.

Zestaw zawiera

  • Szampon detoksykacyjny

  • Odżywka detoksykacyjna bez spłukiwania

43877994_539032469879019_704196088740551

Szampon to unikalna, najnowsza technologia o sprecyzowanym działaniu detoksykacyjnym i oczyszczającym. Delikatna formuła pozbawiona SLS i SLES zapewnia łagodne, a zarazem kompleksowe oczyszczenie. Zawiera ekstrakt z kitu pszczelnego, naturalnej substancji wytwarzanej przez pszczoły w celu ochrony roju przed chorobami, o nadzwyczaj korzystnych właściwościach antybakteryjnych, leczniczych, regenerujących i przeciwutleniających. Olejki eteryczne, a także ekstrakty z eukaliptusa oraz precyzyjnie dobranych roślin wykazują działanie oczyszczające, detoksykacyjne i równoważące.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na wilgotnej skórze głowy, a następnie delikatnie masuj przez ok. 2-3 minuty, aby umożliwić działanie składników aktywnych, a następnie spłucz. W razie konieczności powtórz czynność.

Specjalistyczna detoksykacyjna odżywka bez spłukiwania, którą należy pozostawić na skórze głowy aż do kolejnego zabiegu oczyszczania. Zapewnia odpowiednie nawilżenie, równomiernie i ochronę skóry głowy.

Sposób użycia
Aplikuj równomiernie na czystą skórę głowy, a następnie masuj dla jednolitego rozprowadzenia odżywki. Nie spłukuj, rozpocznij stylizacje.