MEGAN

STUDIO

FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ

WAŻNE

CZYTAJ WIĘCEJ...

 

TEN SAM ZESPÓŁ, ZUPEŁNIE NOWA OFERTA

ds--4.jpg

Daria

ds--3.jpg

Marcin

ds-.jpg

Małgosia

ds--2.jpg

Paweł

ds--5.jpg

Dawid

W niestandardowych czasach, podejmujemy wyjątkowe decyzje dla naszych specjalnych klientów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stajemy wobec nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Działamy zgodnie ze złotymi radami wiceministra Patkowskiego:
"Są branże, które szczególnie odczują skutki koronawirusa. To im dedykujemy działania zaproponowane przez premiera. Wśród rozwiązań jest też możliwość przebranżowienia. Chodzi o to, żeby nowa forma działalności gospodarczej, którą podejmą, dawała możliwość rozwoju i zarabiania".

Wychodzimy zatem na przeciw oczekiwaniom naszych klientów z zabronionej branży i oferujemy kompleksowe usługi fotografii artystycznej.
 

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, gdzie z przyjemnością podejmiemy się indywidualnych zleceń w kameralnym gronie - wszystko pod okiem naszego głównego fotografa.

Wypełnij formularz, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu umówienia terminu!

 
X.jpg

fotografia

damska

DSC_5329-Edit-3_edited.jpg

fotografia

męska

 

ZASADY

BEZPIECZEŃSTWA

 - Prosimy o punktualne przybycie, bez towarzystwa

- Po wejściu do studia należy zdezynfekować ręce

- Na terenie studia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, z wyjątkiem czasu trwania bezpośredniej sesji zdjęciowej.

- Na terenie studia może przebywać maksymalnie 4 osoby - w tym 3 pracowników studio.

- Nie obsługujemy klientów przeziębionych, chorych, których zachowanie wskazuje na potencjalne zakażenie lub niebezpieczeństwo.

 

DODATKOWE INFORMACJE

- Na terenie studio możliwe jest nagrywanie dźwięku oraz obrazu również w czasie przygotowań do sesji. Bycie na terenie studio jest jednoznaczne z akceptacją tego faktu oraz reszty zasad regulaminu.

- Wyceny każdego utworu fotograficznego są indywidualne 

- Przygotowanie wizerunkowe  zgodnie z naszą umową leży po stronie klienta, jednak w wyjątkowych okolicznościach jesteśmy w stanie pomóc zważywszy na nasze doświadczenie i historię działalności.

- Każdy klient decydujący się na skorzystanie z naszej oferty zobowiązany jest wypełnić ankietę zdrowotną, oraz podpisać umowę o wykonanie utworów fotograficznych wraz z przekazaniem praw autorskich.

- Wykonujemy wyłącznie utwory fotograficzne wraz z przekazaniem praw autorskich, dlatego nie przyjmujemy nieumówionych klientów, a nasze drzwi pozostają zamknięte.

- Wzór naszej umowy można zobaczyć w tym miejscu.

 

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY JEST SZANSA NA USŁUGĘ FRYZJERSKĄ?


W obecnej sytuacji nie możemy wykonywać usług fryzjerskich, prowadzona działalność (kod PKD 74.20.Z) pozwala nam wyłącznie na wykonywanie usług fotograficznych, jednak jako że historia naszej firmy wskazuje na ogromne doświadczeniu w kreowaniu wizerunku, zawsze chętnie pomożemy w przetworzeniu wyglądu na odpowiedni do prawidłowej sesji zdjęciowej.
ILE KONKRETNIE KOSZTUJE USŁUGA?


Ceny usług zależą od ilości zdjęć oraz nakładu pracy przy ich produkcji i postprodukcji. Każde zlecenie oceniane jest indywidualnie.
CZYM OBECNIE ZAJMUJE SIĘ MEGAN STUDIO?


Wobec konstytucyjnie niezgodnych obostrzeń wprowadzonych rozporządzeniem z dnia 25.03.2021 r. obowiązującymi od dnia 27.03.2021 r.
Megan Studio zmieniło branżę z fryzjerskiej na fotograficzną.
Wykonujemy utwory fotograficzne oraz przenosimy prawa autorskie na naszych klientów.
JAK ZAREZERWOWAĆ SESJĘ?


Obecnie przyjmujemy jedynie rezerwacje za pośrednictwem formularza kontaktowego.
CZY MOGĘ PRZYJŚĆ Z OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ?


Niestety w obecnym reżimie sanitarnym nie ma takiej opcji.
JAK DOSTAĆ SIĘ DO STUDIA?


Z racji prawa do prywatności naszych klientów oraz bezpieczeństwa, podczas każdej sesji nasze drzwi są zamknięte na klucz. Również podczas przerw z powodu bardzo drogiego sprzętu tuż przy drzwiach zamykamy studio. Jeśli są państwo umówieni - prosimy o telefon.
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?


Na sesję należy przyjść przygotowanym w odpowiednim stroju, makijażu czy też fryzurze. Bywa jednak że przygotowanie klienta nie jest wystarczające aby w pełni wykonać usługę zgodną z ofertą, wtedy jesteśmy w stanie indywidualnie wesprzeć wizerunek :)
INFORMACJE NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH


Administartorem danych osobowych jest MAŁGORZATA SZWAŁEK STUDIO MEGAN 20-583 Lublin, Koralowa 1/3.
Aby korzystać z usług MEGAN STUDIO, przed każdą sesją klienci zobowiązani są wypełnić ankietę zdrowotną oraz umowę o świadczenie usług fotograficznych, a także klauzulę o przetwarzaniu danych i udostępnianiu wizerunku. W MEGAN STUDIO każdorazowo możliwe jest nagrywanie obrazu i dźwięku, zwłaszcza podczas ewentualnych kontroli jednostek administracyjnych.
KTO WYKONUJE ZDJĘCIA?


Cały zespół jest przeszkolony aby móc wykonywać zdjęcia w profesjonalnych warunkach.
Naszym głównym fotografem jest Dawid który od kilku lat zajmuje się fotografią i to dzięki niemu możemy tymczasowo zmienić branżę, również Dawid dokonuje wszelkiej obróbki.
JAK WYGLĄDA SPRAWA OBOSTRZEŃ?


Przestrzegamy wszelkich obostrzeń, dezynfekujemy wszystkie miejsca pomiędzy sesjami, wymagamy maseczek oraz dezynfekcji rąk, minimalizujemy ilość osób.
CZY MOGĘ CZUĆ SIĘ SWOBODNIE W STUDIO?


W studio przebywa zwykle wyłącznie fotograf oraz klient, czasem większa część naszego zespółu aby pomóc. Przestrzegając wytycznych sanitarnych nie ma powodu do skrępowania - specjalnie na rzecz zmiany profilu działalności ograniczyliśmy widoczność wnętrza studia przez szyby.

 

OŚWIADCZENIE


Decyzją Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25.03.2021 roku, MEGAN STUDIO od dnia 27.03.2021 nie może świadczyć usług fryzjerskich.
Wobec zaistniałej sytuacji nasz salon zdecydował się na zmianę branży na fotograficzną.
Informujemy że bez zmiany nazwy, pod adresem:
Koralowa 1/u3, 20-583 Lublin
firma MAŁGORZATA SZWAŁEK STUDIO MEGAN NIP: 712 21 08 475

aktywnie wykonuje działalność gospodarczą wyłącznie związaną z kodem PKD: 74.20.Z

oraz jedynie na podstawie umów o wykonanie utworów fotograficznych wraz z przekazaniem praw autorskich - wzór dostępny jest tutaj -> UMOWA 

Wszelki informacje zawarte na domenie www.meganstudio.net oraz na profilach społecznościowych (facebook, instagram, google, booksy) związane z fryzjerstwem (kod PKD: 96.02.Z) istnieją na chwilę obecną wyłącznie jako informacje archiwalne.

Aby uzyskać informacje na temat obecnie prowadzonej działalności zapraszamy:

TUTAJ