KOLORYZACJE Z.ONE CONCEPT

Wszystkie koloryzacje wykonujemy przy pomocy szerokiej i kompletnej gamy produktów marki  z.one concept.
Oprócz efektu wizualnego, każdorazowo odpowiadamy również za kondycję włosów, dlatego bardzo istotny jest odpowiedni dobór produktów których używamy. W MEGAN STUDIO praca z farbami i produktami dodatkowymi z.one concept to gwarancja zdrowych i pięknych włosów.
Śledzimy najnowsze trendy i uczestniczymy w licznych szkoleniach, rozwijając swoje umiejętności i kreatywność by móc tworzyć coraz piękniejsze stylizacje kolorystyczne i nie tylko.
Przedstawiamy produkty, przy pomocy których codziennie tworzymy  wszystkie niesamowite efekty widoczne w naszych mediach społecznościowych.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

TEAM

Małgosia

Koloryzacja jednolita
Koloryzacja sombre
Dekoloryzacja + tonowanie
#Blond
Baleyage #Blond

Korekta uszkodzonego koloru

260-360

290-400

450-750

450-750

300-420

350-470

450-850

450-850

Indywidualne wyceny w studio

WONDER

milk_shake

WONDERto cała filozofia serii Milk_Shake zamknięta w jednej tubce.

WONDERodżywczy permanentny krem koloryzujący do włosów bez amoniaku

Produkt ten został opracowany zgodnie z koncepcją zrównoważonych poziomów molowych, co pozwala na uzyskanie bardziej intensywnych odcieni kolorów. Dzięki temu unika się niepożądanych reakcji między pigmentami i powstawania niepożądanych cząsteczek - dodatkowo sprawia, że kolor jest długotrwały.
Koloryzacja 
WONDERnie zawiera amoniaku, ppd, rezorcynolu, sls i sles, parabenów i silikonów!
Składniki aktywne to: hipersfermentowany ekstrakt z owsa, kompleks aminokwasów, olej z nasion słonecznika i ekstrakt z jagód goji.

WONDERto również 4 różne możliwości koloryzacji:
Coloru and Shine | Colour revitalize | Colour and light | Premium colour and light

240943346_1006882770161867_614909566144193621_n.jpg
THE GLOSS

milk_shake

the gloss colour pielęgnacyjny zabieg do włosów

Milk_Shake the gloss colour to niezawierająca amoniaku kwasowa koloryzacja olejowa, upiększająca włosy bogatym odcieniem. 

 

Jest to również wariant pielęgnacyjnego zabiegu do włosów, który podkreśla ich naturalny kolor i połysk, nadający zdrowy wygląd i naturalnie wyglądające odcienie a kolor czyniący perfekcyjnym.

the gloss to nie tylko kolor, to pielęgnacja która odżywia i wzmacnia włosy dzięki składnikom naturalnego pochodzenia.
Włosy stają się piękniejsze przy każdej aplikacji, zyskując idealny kolor i zdrowy, lśniący efekt.

Milk_Shake the gloss colour zawiera między innymi: hiper-sfermentowany ekstrakt z opuncji; kompleks aminokwasów; organiczny ekstrakt z borówki; olej z nasion słonecznika.

IMG_MS-artistica-famiglie-960x620px-72-DPI-1.jpg
CREATIVE

milk_shake

Creative / Czystość i moc koloru

Creative colour o najnowsza generacja produktów w dziedzinie trwałej koloryzacji. To pełna gama farb umożliwiających nieograniczone kombinacje dla nieskończonych rezultatów. Wysokiej jakości pigmenty, trwale, zagęszczone, o nadzwyczajnej czystości zapewniają osiągnięcie głębokich kolorów bez jakichkolwiek niepożądanych reakcji.

Innowacyjna formuła milk_shake creative colour zawiera innowacyjny kompleks aminokwasów: keratynę roślinną złożoną z 18 aminokwasów o działaniu antyoksydacyjnym, która wzmacnia włosy oraz udoskonala ich wygląd, nadając witalny i promienny efekt. To połączenie natury i najnowszej technologii dla zagwarantowania doskonałej ochrony, witalności, jak również piękna włosów.

IMG_MS-artistica-famiglie-960x620px-72-DPI2.jpg
9 MINUT CREATIVE

milk_shake

9 Min Creative / Permanentna koloryzacja w chwilę!

Pierwsza trwała koloryzacja, która gwarantuje maksymalne rezultaty w zaledwie 9 minut.

Uzyskasz żywy kolor i cudowny blask - szybko i delikatnie, a przy tym zadziałasz odżywczo.

Gwarantuje maksymalne pokrycie siwych włosów z długotrwałym rezultatem.

Zawiera hiper-sfermentowany ekstrakt ze stokrotki: innowacyjny składnik w proteiny, aminokwasy i witaminy który jest międzynarodową wyłącznością z.one concept.

 

IMG_MS-artistica-famiglie-960x620px-72-DPI3.jpg
SMOOTHIES

milk_shake

Smoothies / Połączenie natury i koloru 

Smoothies to seria delikatnych, pozbawionych amoniaku kremów do koloryzacji zawierających białka mleka, organiczny olejek słonecznikowy, kompleks aminokwasowy oraz ekstrakty z owoców.
To szeroka gama produktów zapewniających doskonały black oraz intensywną, urzekającą barwę. Doskonale nadaje się do rozświetlenia lub podkreślenia naturalnego koloru, nadania intensywnego odcienia bądź ukrycia siwych włosów. Formuła o przyjemnym zapachu umożliwia wykonanie wszechstronnych usług koloryzacyjnych z najwyższą dbałością o integralność struktury włosów.

*Bezpieczna koloryzacja dla kobiet w ciąży.

IMG_MS-artistica-famiglie-960x620px-72-DPI.jpg
DECOLOGIC

milk_shake

Decologic / Połączenie najnowszej technologii oraz innowacji dla zapewnienia idealnych włosów blond

Milk_Shake decologic to kompletna gama produktów rozjaśniających, powstałych w oparciu o bogate know-how laboratorium badawczego marki z.one concept.

To szeroka paleta rozwiązań przeznaczonych do rozjaśniania i tonowania włosów.

Decolourizing - profesjonalny formuły, ktore charakteryzuje wyjątkowa precyzja i doskonała skuteczność potwierdzona w ramach zaawansowanych badań.

Technological - decologic to połączenie wysokiej jakości składników, substancji czynnych pozyskanych z naturalnych oraz najnowszych rozwiązań technologicznych laboratorium z.one concept.

ms_decologic_960x620.jpg
DIRECT COLOUR

milk_shake

Direct colour / Kolor i blask, o jakim zawsze marzyłaś

Milk_Shake direct colour to koloryzująca moc pigmentów, a zarazem najdoskonalszy sposób na osiągnięcie kreatywnego zdrowego  urzekającego koloru. To delikatne, a zarazem wszechstronne żele do koloryzacji gwarantujące nieporównywalny rezultat, przeznaczone do prostych zabiegów farbowania włosów i realizację każdej, nawet najbardziej nieszablonowej koncepcji. Formuła wzbogacona jest białkami mleka, masłem shea, olejem arganowym, a także ekskluzywnym kompleksem antyoksydanyjnym Integrity 41 w celu zwiększenia stabilności kolorów.
Całkowicie pozbawione amoniaku, nie wymagają użycia utleniaczy, nie naruszają struktury włosów, dostępne w 21 odcieniach zapewniających nieskończone możliwości w zakresie koloryzacji.

IMG_MS-artistica-famiglie-960x620px-72-DPI4.jpg