KOLORYZACJE Z.ONE CONCEPT

Wszystkie koloryzacje wykonujemy przy pomocy szerokiej i kompletnej gamy produktów marki  z.one concept.
Oprócz efektu wizualnego, każdorazowo odpowiadamy również za kondycję włosów, dlatego bardzo istotny jest odpowiedni dobór produktów których używamy. W MEGAN STUDIO praca z farbami i produktami dodatkowymi z.one concept to gwarancja zdrowych i pięknych włosów.
Śledzimy najnowsze trendy i uczestniczymy w licznych szkoleniach, rozwijając swoje umiejętności i kreatywność by móc tworzyć coraz piękniejsze stylizacje kolorystyczne i nie tylko.
Przedstawiamy produkty, przy pomocy których codziennie tworzymy  wszystkie niesamowite efekty widoczne w naszych mediach społecznościowych.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

TEAM

M. Szwałek

Koloryzacja jednolita
Koloryzacja sombre
Dekoloryzacja + tonowanie
Baleyage

Korekta uszkodzonego koloru

160-190

280-240

200-400

250-400

170-200

230-280

250-500

250-500

Indywidualne wyceny w studio

CREATIVE

milk_shake

Creative / Czystość i moc koloru

Creative colour o najnowsza generacja produktów w dziedzinie trwałej koloryzacji. To pełna gama farb umożliwiających nieograniczone kombinacje dla nieskończonych rezultatów. Wysokiej jakości pigmenty, trwale, zagęszczone, o nadzwyczajnej czystości zapewniają osiągnięcie głębokich kolorów bez jakichkolwiek niepożądanych reakcji.

Innowacyjna formuła milk_shake creative colour zawiera innowacyjny kompleks aminokwasów: keratynę roślinną złożoną z 18 aminokwasów o działaniu antyoksydacyjnym, która wzmacnia włosy oraz udoskonala ich wygląd, nadając witalny i promienny efekt. To połączenie natury i najnowszej technologii dla zagwarantowania doskonałej ochrony, witalności, jak również piękna włosów.

Obraz1.png
SMOOTHIES

milk_shake

Smoothies / Połączenie natury i koloru 

Smoothies to seria delikatnych, pozbawionych amoniaku kremów do koloryzacji zawierających białka mleka, organiczny olejek słonecznikowy, kompleks aminokwasowy oraz ekstrakty z owoców.
To szeroka gama produktów zapewniających doskonały black oraz intensywną, urzekającą barwę. Doskonale nadaje się do rozświetlenia lub podkreślenia naturalnego koloru, nadania intensywnego odcienia bądź ukrycia siwych włosów. Formuła o przyjemnym zapachu umożliwia wykonanie wszechstronnych usług koloryzacyjnych z najwyższą dbałością o integralność struktury włosów.

0b3ebff2e42fafeb41ee91e35b1b2b50_edited.
DECOLOGIC

milk_shake

Decologic / Połączenie najnowszej technologii oraz innowacji dla zapewnienia idealnych włosów blond

Milk_Shake decologic to kompletna gama produktów rozjaśniających, powstałych w oparciu o bogate know-how laboratorium badawczego marki z.one concept.

To szeroka paleta rozwiązań przeznaczonych do rozjaśniania i tonowania włosów.

Decolourizing - profesjonalny formuły, ktore charakteryzuje wyjątkowa precyzja i doskonała skuteczność potwierdzona w ramach zaawansowanych badań.

Technological - decologic to połączenie wysokiej jakości składników, substancji czynnych pozyskanych z naturalnych oraz najnowszych rozwiązań technologicznych laboratorium z.one concept.

katalog_z-one_NEW _ mail-38_edited.jpg
DIRECT COLOUR

milk_shake

Direct colour / Kolor i blask, o jakim zawsze marzyłaś

Milk_Shake direct colour to koloryzująca moc pigmentów, a zarazem najdoskonalszy sposób na osiągnięcie kreatywnego zdrowego  urzekającego koloru. To delikatne, a zarazem wszechstronne żele do koloryzacji gwarantujące nieporównywalny rezultat, przeznaczone do prostych zabiegów farbowania włosów i realizację każdej, nawet najbardziej nieszablonowej koncepcji. Formuła wzbogacona jest białkami mleka, masłem shea, olejem arganowym, a także ekskluzywnym kompleksem antyoksydanyjnym Integrity 41 w celu zwiększenia stabilności kolorów.
Całkowicie pozbawione amoniaku, nie wymagają użycia utleniaczy, nie naruszają struktury włosów, dostępne w 21 odcieniach zapewniających nieskończone możliwości w zakresie koloryzacji.

Cocktail-16-image-21-1-1.jpg