37830854_1055880997909909_74706355087254
 

MAŁGOSIA SZWAŁEK

właściciel-stylista

1/1

Salon MEGAN prowadzę od ponad 16 lat, jednak moja miłość do tej profesji zaczęła się już w wieku nastoletnim. Przez lata szlifuję swoje umiejętności, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej, stale realizując nowe wyzwania związane z rozwojem technik strzyżeń, koloryzacji, stylizacji oraz najnowszych trendów.
Jestem fryzjerem który przykłada szczegółową uwagę do kompletnej stylizacji klientów, tworząc wizerunek spójny z ich preferencjami zewnętrznymi oraz ze sposobem bycia.

Podejmuję się największych wyzwań, napraw kolorów, blondów, wymagających strzyżeń - gwarantując zadowolenie i najwyższą jakość usług.
Codziennie wspieram i weryfikuję pracę mojego zespołu aby każdy klient wyszedł z uśmiechem na twarzy który pozostanie do kolejnej wizyty.
 

Uwielbiam uszczęśliwiać ludzi, daje mi to ogromną satysfakcję i spełnienie zawodowe - chcę aby każdy klient czuł się dobrze w Moim salonie oraz opuszczał go z uśmiecham, dlatego też cenię Sobie wysoką jakość usług i indywidualne podejście, które oferuję wraz z moim zespołem!

SPECJALIZACJE

NAPRAWA KOLORÓW

BLONDY I PIELĘGNACJA

STRZYŻENIA DAMSKIE

UPIĘCIA 

GŁÓWNE USŁUGI

KOLORYZACJE BLOND/BALEYAGE

TECHNIKA AIR-TOUCH

STRZYŻENIA DAMSKIE

STRZYŻENIA GEOMETRYCZNE
MODELOWANIE OKAZJONALNE

PIELĘGNACJA

UPIĘCIA

+

INDYWIDUALNY DOBÓR KOSMETYKÓW

logo-dark.png
StacyAnnBrands.png
MEGAN%20STUDIO%20logotyp_edited.png
MEGAN%20STUDIO%20Sygnet_edited.png