Normalizing

Przetłuszczające się włosy i skóra głowy to niezwykle częsty problem dotykający zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli nie jest możliwe całkowite wyleczenie dolegliwości, należy przynajmniej w maksymalny sposób ograniczyć jego symptomy - nieczysty "brudny" wygląd włosa oraz nieprzyjemny zapach tłustej skóry głowy.

Produkty linii normalizującej zapewniają użytkownikom odprężające uczucie czystości. Dzięki kompozycji składników aktywnych o właściwościach regulujących, oczyszczających i równoważących, uwalniają skórę głowy od nadmiaru łoju, zmniejszając świąd oraz uczucie dyskomfortu. To wyjątkowo skuteczne formuły pomagające na długo utrzymać czyste i zdrowe włosy, z przyjemnym poczuciem odświeżenia.

Zestaw zawiera

  • Szampon normalizujący

  • Serum normalizujące

44485730_544360216012911_900894071365566

Szampon o delikatnej formule pozbawionej SLS i SLES, zapewniający łagodne oczyszczenie. Zawiera kompleks regulujący wydzielanie łoju oraz starannie dobrane ekstrakty roślinne, które pomagają przeciwdziałać zaburzeniom przetłuszczania się skóry głowy i włosów, jednocześnie skutecznie odświeżając skórę głowy i neutralizując nieprzyjemny zapach sebum. Fryzura zyskuje nowy połysk.
 

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na wilgotnej skórze głowy, a następnie delikatnie masuj przez ok. 2-3 minuty, aby umożliwić działanie składników aktywnych, a następnie spłucz. W razie konieczności powtórz czynność.

Serum o skutecznym działaniu, zawierające składniki aktywne, które pomagają regulować nadmiar sebum nadając włosom pełności i pozostawiając czystą skórę głowy. Zawiera kompleks regulujący wydzielanie łoju, olejek eteryczny z bergamotki, mentol oraz starannie dobrane ekstrakty roślinne, które pomagają przeciwdziałać zaburzeniom przetłuszczania się skóry głowy i neutralizując nieprzyjemny zapach sebum. 

Sposób użycia
Aplikuj równomiernie na czystą skórę głowy, a następnie masuj dla jednolitego rozprowadzenia odżywki. Nie spłukuj, rozpocznij stylizacje.