Restructure in

Wyspecjalizowana linia produktów do regeneracji suchych lub zniszczonych włosów. Regularne stosowanie pomaga przywrócić im naturalne piękno.

Ceramidy, białko quinoa, starannie dobrane ekstrakty roślinne, olej z oliwek oraz olejek arganowy zapewniają zwiększenie odporności włosów, poprawę ich wyglądu, jak również niezwykły połysk i miękkość.

Zestaw unikatowych preparatów linii restructure in to najlepsze, kompletne rozwiązanie dla zniszczonych lub suchych włosów, o niezwykle precyzyjnym działaniu w trakcie każdej fazy ich pielęgnacji.

Zestaw zawiera

  • Szampon restrukturyzujący

  • Restrukturyzujący fluid

  • Restrukturyzująca maska

  • Wygładzający olejek

restructure in.jpg

Szampon to delikatna, kondycjonująca formuła pozbawiona SLS i SLES, która łagodnie oczyszcza zapewniając precyzyjne działanie. Fryzura staje się lśniąca, pełna, miękka i zdrowa. Zawiera ceramidy, białka quinoa, oliwę z oliwek, a także starannie dobrane ekstrakty roślinne o właściwościach odżywczych, nawilżających i restrukturyzujących.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na wilgotnej skórze głowy i delikatnie spień. Pozostaw na ok. 2-3 minuty, aby umożliwić działanie składnikom aktywnym, po czym spłucz. W razie konieczności powtórz czynność.

Specjalistyczny fluid w sprayu, przeznaczony w szczególności do restrukturyzacji trzonu włosa. Poprawia wygląd i objętość fryzury, pozostawiając ją błyszczącą, miękką oraz podatną na układanie. Nadaje mokrym włosom bogaty  efekt ogrzewający poprzez zwiększenie oddziaływania składników aktywnych, a w konsekwencji zapewnia właściwe nawilżenie, odżywienie i restrukturyzację.


Sposób użycia
Aplikuj na czyste, wilgotne włosy. Starannie wmasuj, pozostaw na ok. 3-5 minut, a następnie spłucz.

Maska do intensywnej restrukturyzacji trzonu włosa. Poprawia wygląd i objętość fryzury, pozostawiając ją błyszczącą, miękką i zdrową. Zawiera ceramidy, białka quinoa, oliwę z oliwek oraz starannie dobrane ekstrakty roślinne o właściwościach odżywczych, nawilżających i restrukturyzujących

Sposób użycia:
Rozprowadź czystych, wilgotnych włosach. Masuj po długości i na końcach, aby zwiększyć efektywność oddziaływania produktu. Pozostaw na 5 minut, a następnie spłucz.

Olejek oddziałujący szczególnie na trzon włosa. Eliminuje puszenie się, a także doskonali wygląd i połysk włosów natychmiast po aplikacji. Formuła zawiera luksusową mieszankę silikonów, olejki (arganowy, jojoba i moreli) które zapewniają właściwe odżywienie, ukojenie, wygładzenie i połysk. Fryzura staje się jedwabista, błyszcząca oraz podatna na układanie.

Sposób użycia:
Wmasuj kilka kropel w wilgotne lub suche włosy. Nie spłukuj, rozpocznij kształtowanie pożądanej stylizacji.