81 532 55 88

Koralowa 1, 20-583 Lublin, Poland

©2019 by Megan Studio, Dawid Szwałek.

Restructure in

Wyspecjalizowana linia produktów do regeneracji suchych lub zniszczonych włosów. Regularne stosowanie pomaga przywrócić im naturalne piękno.

Ceramidy, białko quinoa, starannie dobrane ekstrakty roślinne, olej z oliwek oraz olejek arganowy zapewniają zwiększenie odporności włosów, poprawę ich wyglądu, jak również niezwykły połysk i miękkość.

Zestaw unikatowych preparatów linii restructure in to najlepsze, kompletne rozwiązanie dla zniszczonych lub suchych włosów, o niezwykle precyzyjnym działaniu w trakcie każdej fazy ich pielęgnacji.

Zestaw zawiera

  • Szampon restrukturyzujący

  • Restrukturyzujący fluid

  • Restrukturyzująca maska

  • Wygładzający olejek

Szampon to delikatna, kondycjonująca formuła pozbawiona SLS i SLES, która łagodnie oczyszcza zapewniając precyzyjne działanie. Fryzura staje się lśniąca, pełna, miękka i zdrowa. Zawiera ceramidy, białka quinoa, oliwę z oliwek, a także starannie dobrane ekstrakty roślinne o właściwościach odżywczych, nawilżających i restrukturyzujących.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie na wilgotnej skórze głowy i delikatnie spień. Pozostaw na ok. 2-3 minuty, aby umożliwić działanie składnikom aktywnym, po czym spłucz. W razie konieczności powtórz czynność.

Specjalistyczny fluid w sprayu, przeznaczony w szczególności do restrukturyzacji trzonu włosa. Poprawia wygląd i objętość fryzury, pozostawiając ją błyszczącą, miękką oraz podatną na układanie. Nadaje mokrym włosom bogaty  efekt ogrzewający poprzez zwiększenie oddziaływania składników aktywnych, a w konsekwencji zapewnia właściwe nawilżenie, odżywienie i restrukturyzację.


Sposób użycia
Aplikuj na czyste, wilgotne włosy. Starannie wmasuj, pozostaw na ok. 3-5 minut, a następnie spłucz.

Maska do intensywnej restrukturyzacji trzonu włosa. Poprawia wygląd i objętość fryzury, pozostawiając ją błyszczącą, miękką i zdrową. Zawiera ceramidy, białka quinoa, oliwę z oliwek oraz starannie dobrane ekstrakty roślinne o właściwościach odżywczych, nawilżających i restrukturyzujących

Sposób użycia:
Rozprowadź czystych, wilgotnych włosach. Masuj po długości i na końcach, aby zwiększyć efektywność oddziaływania produktu. Pozostaw na 5 minut, a następnie spłucz.

Olejek oddziałujący szczególnie na trzon włosa. Eliminuje puszenie się, a także doskonali wygląd i połysk włosów natychmiast po aplikacji. Formuła zawiera luksusową mieszankę silikonów, olejki (arganowy, jojoba i moreli) które zapewniają właściwe odżywienie, ukojenie, wygładzenie i połysk. Fryzura staje się jedwabista, błyszcząca oraz podatna na układanie.

Sposób użycia:
Wmasuj kilka kropel w wilgotne lub suche włosy. Nie spłukuj, rozpocznij kształtowanie pożądanej stylizacji.