TEAM MEGAN STUDIO

Jesteśmy zgranym zespołem o zróżnicowanych zainteresowaniach i doświadczeniu,
jednak wszystkim Nam przyświeca wspólna pasja i stała chęć rozwoju.
N
asza praca to dla Nas przyjemność, dzięki czemu atmosfera w MEGAN STUDIO zawsze jest ciepła i wesoła,czym staramy się zarazić każdego klienta.


Poznajcie Nas!

Małgorzata Szwałek

Właściciel - Stylista

Salon MEGAN prowadzę od ponad 15 lat, jednak moja miłość do tej profesji zaczęła się już w wieku nastoletnim. Przez lata szlifuję swoje umiejętności, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej, stale realizując nowe wyzwania związane z rozwojem technik strzyżeń, koloryzacji, stylizacji oraz najnowszych trendów.
Jestem fryzjerem który przykłada szczegółową uwagę do kompletnej stylizacji klientów, tworząc wizerunek spójny z ich preferencjami zewnętrznymi oraz ze sposobem bycia.

 

Uwielbiam uszczęśliwiać ludzi, daje mi to ogromną satysfakcję i spełnienie zawodowe - chcę aby każdy klient czuł się dobrze w Moim salonie oraz opuszczał go z uśmiecham, dlatego też cenię Sobie wysoką jakość usług i indywidualne podejście, które oferuję wraz z moim zespołem!

Paweł Szwałek

Barber

Moja pasja do fryzjerstwa podsycana była od najmłodszych lat, kiedy obserwowałem pracę mojej mamy, a obecnej szefowej i mentorki.Mimo stosunkowo niedługiego stażu w tym zawodzie który trwa nieprzerwanie od 2015 roku, kierunek na którym skupiam całą uwagę to stylizacja męska.W codziennej pracy inspiruje mnie styl klasyczny - oldschoolowy i nowoczesny - newschoolowy. Bardzo często mieszam te dwie metody - tworząc niezwykłe, męskie kreacje, dzięki którym moi klienci schodzą z fotela zawsze uśmiechnięci.Praca w MEGAN STUDIO sprawia mi ogromną radość dzięki atmosferze którą wraz z klientami tworzy cała Nasza załoga.

Marcin Chomicki

Stylista

Fryzjerstwo to moja pasja, którą zajmuję się od ponad 4 lat.Nauka zawodu w szkole? To było dla mnie za mało, dlatego w międzyczasie podjąłem się stażu w salonie fryzjerskim.Dzięki pracy z klientem i samozaparciu w nauce zostałem laureatem wielu konkursów fryzjerskich.W ostatnich latach nauki szkolnej, zacząłem pracę jako samodzielny fryzjer.Zawsze powtarzam że zawód fryzjera wymaga nauki przez całe życie, dlatego w dalszym ciągu udoskonalam zdobytą wiedzę oraz umiejętności. Moim codziennym celem jest sprostanie oczekiwaniom coraz szerszej grupie wymagających klientów.Zapraszam wszystkich do MEGAN STUDIO - na pewno wyjdziecie stąd z uśmiechem na twarzy!

Dawid Szwałek

Menedżer

Moje stanowisko to duże zobowiązanie względem współpracowników, ale przede wszystkim klientów.Jako osoba odpowiedzialna za organizację pracy w salonie oraz poza nim, śmiało mogę stwierdzić że żadne z zagadnień związanych z fryzjerstwem i pielęgnacją włosów nie jest obce!Zawsze z chęcią podzielę się swoją wiedzą na temat kosmetyków oraz dam wskazówki dotyczące codziennej praktyki zdrowych włosów.Moja praca którą można zauważyć to przede wszystkim zarządzanie pracą salonową, organizacja wydarzeń, sesji, promocji i innowacji.Wszystkie zdjęcia widoczne na naszych mediach społecznościowych są również mojego autorstwa - z wyjątkiem współpracy z osobami które zawsze oznaczamy.Zapewniam bieżące informacje na naszych mediach MEGAN STUDIO - stronę którą przeglądacie, fanpage na facebook'u i profil na instagramie.

Justyna Skoczylas

Stylista

Fryzjerstwo to moja pasja, odzwierciedlenie wyobraźni i nierozłączny element życia.Miejsce w którym jestem, daje mi uczucie spełnienia i satysfakcji oraz ciągłe możliwości pogłębienia tego rzemiosła. Staram się aby moja praca była zawsze zgodna z życzeniem klienta - zadowolenie osób z którymi pracuję to mój główny cel.Jeżeli miałabym wybierać mój zawód jeszcze raz, decyzja byłaby taka sama, nie zamieniłabym tego, gdzie teraz jestem i dokąd zmierzam!MEGAN STUDIO to możliwości - dla Mnie, ale przede wszystkim dla Klientów!

81 532 55 88

Koralowa 1, 20-583 Lublin, Poland

©2020 by Megan Studio, Dawid Szwałek.