TEAM MEGAN STUDIO

Jesteśmy zgranym zespołem o zróżnicowanych zainteresowaniach i doświadczeniu,
jednak wszystkim Nam przyświeca wspólna pasja i stała chęć rozwoju.
N
asza praca to dla Nas przyjemność, dzięki czemu atmosfera w MEGAN STUDIO zawsze jest ciepła i wesoła,czym staramy się zarazić każdego klienta.


Poznajcie Nas!

Małgorzata Szwałek

Właściciel - Stylista

Salon MEGAN prowadzę od ponad 15 lat, jednak moja miłość do tej profesji zaczęła się już w wieku nastoletnim. Przez lata szlifuję swoje umiejętności, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej, stale realizując nowe wyzwania związane z rozwojem technik strzyżeń, koloryzacji, stylizacji oraz najnowszych trendów.
Jestem fryzjerem który przykłada szczegółową uwagę do kompletnej stylizacji klientów, tworząc wizerunek spójny z ich preferencjami zewnętrznymi oraz ze sposobem bycia.

 

Uwielbiam uszczęśliwiać ludzi, daje mi to ogromną satysfakcję i spełnienie zawodowe - chcę aby każdy klient czuł się dobrze w Moim salonie oraz opuszczał go z uśmiecham, dlatego też cenię Sobie wysoką jakość usług i indywidualne podejście, które oferuję wraz z moim zespołem!

Paweł Szwałek

Barber

Moja pasja do fryzjerstwa podsycana była od najmłodszych lat, kiedy obserwowałem pracę mojej mamy, a obecnej szefowej i mentorki.Mimo stosunkowo niedługiego stażu w tym zawodzie który trwa nieprzerwanie od 2015 roku, kierunek na którym skupiam całą uwagę to stylizacja męska.W codziennej pracy inspiruje mnie styl klasyczny - oldschoolowy i nowoczesny - newschoolowy. Bardzo często mieszam te dwie metody - tworząc niezwykłe, męskie kreacje, dzięki którym moi klienci schodzą z fotela zawsze uśmiechnięci.Praca w MEGAN STUDIO sprawia mi ogromną radość dzięki atmosferze którą wraz z klientami tworzy cała Nasza załoga.

Marcin Chomicki

Stylista

Fryzjerstwo to ogień który podsyca mój temperament od 5 lat.Nauka zawodu w szkole? To było dla mnie za mało, dlatego w międzyczasie podjąłem się stażu w salonie fryzjerskim.Dzięki pracy z klientem i samozaparciu w nauce zostałem laureatem wielu konkursów fryzjerskich.W ostatnich latach nauki szkolnej, zacząłem pracę jako samodzielny fryzjer.Zawsze powtarzam że zawód fryzjera wymaga nauki przez całe życie, dlatego w dalszym ciągu udoskonalam zdobytą wiedzę oraz umiejętności. Moim codziennym celem jest sprostanie oczekiwaniom coraz szerszej grupie wymagających klientów.Zapraszam wszystkich do MEGAN STUDIO - na pewno wyjdziecie stąd z uśmiechem na twarzy!

Dawid Szwałek

Menedżer

Moje stanowisko to duże zobowiązanie względem współpracowników, ale przede wszystkim klientów.Jako osoba odpowiedzialna za organizację pracy w salonie oraz poza nim, śmiało mogę stwierdzić że żadne z zagadnień związanych z fryzjerstwem i pielęgnacją włosów nie jest obce! Zawsze z chęcią podzielę się swoją wiedzą na temat kosmetyków oraz dam wskazówki dotyczące codziennej praktyki zdrowych włosów. Moja praca którą można zauważyć to przede wszystkim zarządzanie pracą salonową, organizacja wydarzeń, sesji, promocji i innowacji. Dbam o wizerunek firmy zarówno względem klientów jak i partnerów biznesowych.
Zapewniam bieżące informacje na naszych mediach 
MEGAN STUDIO - stronę którą przeglądacie, fanpage na facebook'u i profil na instagramie.

Lubię wykorzystywać czas w stu procentach, dlatego dzięki możliwościom jakie daje mi MEGAN STUDIO rozpocząłem również działalność profesjonalnej fotografii - David Szwalek.

Justyna Skoczylas

Stylista

Fryzjerstwo to moja pasja, odzwierciedlenie wyobraźni i nierozłączny element życia.Miejsce w którym jestem, daje mi uczucie spełnienia i satysfakcji oraz ciągłe możliwości pogłębienia tego rzemiosła. Staram się aby moja praca była zawsze zgodna z życzeniem klienta - zadowolenie osób z którymi pracuję to mój główny cel.Jeżeli miałabym wybierać mój zawód jeszcze raz, decyzja byłaby taka sama, nie zamieniłabym tego, gdzie teraz jestem i dokąd zmierzam!MEGAN STUDIO to możliwości - dla Mnie, ale przede wszystkim dla Klientów!

Daria Kowalczyk

Junior

To właśnie Megan Studio zapoczątkowało moje zainteresowanie fryzjerstwem ponad 4 lata temu - kiedy po raz pierwszy odwiedziłam To miejsce! Od razu poczułam, że nie chcę się rozstawać z atmosferą i pasją którą zostałam otoczona. 

Obecnie zdobywam wiedzę i praktykę pod okiem wykwalifikowanej ekipy której jestem częścią, co pozwala mi to wykazać się w swojej pracy. W Megan Studio czuję się jak w domu - jestem szczęśliwa, że mogę pracować z tak wspaniałymi ludźmi oraz klientami.

Moją główną inspiracją jest Antoni Cierplikowski, który jako pierwszy rodak zapoczątkował krótkie fryzury (których jestem fanką!), które w połączeniu z sukienkami Coco Chanel odniosły światowy sukces - tym samym nadając nowy wizerunek kobiecości.

logo-dark.png
StacyAnnBrands.png
MEGAN%20STUDIO%20logotyp_edited.png
davidx_edited.png
MEGAN%20STUDIO%20Sygnet_edited.png