top of page

Pracuj z Nami!

Kim jesteśmy?

Od 2004 r. łączymy pasję do fryzjerstwa jako sztuki oraz rzemiosła. Nasz zespół składa się z doświadczonych stylistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby dostarczać naszym klientom najnowsze trendy i techniki. Jesteśmy dumni z naszej otwartej atmosfery, która sprawia, że zarówno nasi klienci czują się jak w domu, jak i każdy pracownik czuje wsparcie w naszej firmie. 

Czego szukamy?

Poszukujemy fryzjerów/stylistów, którzy są pasjonatami swojego fachu, przykładają uwagę do detali i są gotowi na ciągły rozwój. Oczekujemy, że nasi styliści będą mieli przede wszystkim wysoką kulturę osobistą, doświadczenie w zarówno w strzyżeniach, koloryzacji oraz stylizacji.

Nie szukamy uczniów

Co oferujemy?

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie procentowe na umowie B2B, ale jesteśmy otwarci na inne uczciwe rozwiązania jeśli istnieje taka potrzeba - do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Elastyczne godziny pracy (system zmianowy) i możliwość rozwoju w zgranym zespole.

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV i portfolio na adres email: meganstudio.lublin@gmail.com

Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć piękno każdego dnia!

bottom of page