top of page
12.jpg
12-4.jpg

Paweł Szwałek

Fryzjer, stylista

+48 883 082 030

Megan Studio 

Koralowa 1, 20-583 Lublin

  • Instagram
  • Facebook
12-2.jpg

MOJA HISTORIA

Doświadczenie zawodowe zdobywam nieprzerwanie od 2016 roku, kiedy podjąłem decyzję o drodze życiowej i kreatywnej.

Od początku motorem napędowym oraz wsparciem jest moja mama, która posiada ponad 30 letnie doświadczenie w naszej branży. Wyznaje zasadę "dobry fryzjer nigdy nie przestaje zdobywać wiedzy oraz doświadczenia", dlatego regularnie rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach u najlepszych fryzjerów w branży.
Szkolenia i warsztaty pozwalają mi nie tylko rozwijać się technicznie, ale otwierają też moją wyobraźnię przestrzenną, a także są bodźcem do dalszego pogłębiania wiedzy.

Początkowo skupiałem się przede wszystkim na strzyżeniach męskich, jednak od lat szlifuję umiejętności jako fryzjer damski i kolorysta, co pozwala mi na przeplatanie elementów z fryzjerstwa męskiego do damskiego i z fryzjerstwa damskiego do męskiego.

Przykładam uwagę do detali i technicznej perfekcji, ale doświadczenie pozwala mi na odróżnienie i oddzielenie pracy komercyjnej od „instagramowej”.
Moja filozofia pojaśnień w koloryzacjach blond opiera się na używaniu możliwie jak najniższego dewelopera. Dzięki temu włosy moich klientów pozostają w świetnej kondycji.

Przykładam ogromną uwagę do prawidłowej pielęgnacji włosów, ponieważ zdaję sobie sprawę, jak ważne jest zachowanie ich zdrowia. Jako posiadacz kręconych włosów, mam szczególną sympatię do pracy z nimi.
Uwielbiam obcinać i eksperymentować, aby podkreślić naturalne piękno i teksturę każdej fryzury.

Jestem nie tylko profesjonalistą - mam również ogromne poczucie humoru. Wierzę, że wizyta u fryzjera powinna być przyjemnością, a nie tylko rutynowym obowiązkiem. Dlatego staram się stworzyć luźną atmosferę, w której moi klienci czują się swobodnie i mogą się odprężyć.

DSC03401-Edytuj (Duży).png

WYBRANE DYPLOMY

WYBRANE PRACE

bottom of page